VITAR Pohár zdraví měl v říjnu přes 3500 účastníků

4. 11. 2018

Čtyři říjnové akce zakončily letošní ročník Poháru zdraví, seriálu turistických pochodů pro zdravou rodinu, jehož organizátorem je VITAR. Kromě pochodů se jeho součástí stal v říjnu i Den zdraví se STOBem, který nabídl ukázky cvičení a konzultace pro ty, kteří chtějí shodit nějaké kilo. Na všech místech bylo možné ochutnat doplňky stravy VITARu, přihlásit se do VITAR klubu i soutěžit o vitaminový balíček.

Třemošenská 50, 6. 10.

Akce zařazená do Poháru zdraví už v loňském premiérovém ročníku přilákala hodně rodin s dětmi a také rekordní množství pejskařů. I pro čtyřnohé miláčky bylo na stánku VITARu nachystáno něco užitečného – kloubní výživa ArtiVit Sirup od Vitar Veterinae.

Všichni účastníci pak mohli jako tradičně načerpat energii a vitaminy od VITARu díky doplňkům stravy značek MaxiVita a Energit. Občerstvení obstarala oblíbená pitíčka Capri-Sun a rozpustný nápoj pro celou rodinu OvoCé. Děti zase mohly ochutnat multivitaminy The Simpsons, kdo chtěl, mohl se také nastříkat účinnými repelenty Predator.

Tišnovská 50, 13. 10.Tišnovská 50_Pohár zdraví

Pohár zdraví nemohl letos chybět ani v Tišnově, kde se nedaleko místa startu a cíle nachází výrobní závod VITARu. Tradiční turistický pochod doprovázel stejný servis jako v Třemošné a k tomu i krásné počasí. To vše se podepsalo na rekordní účasti více než 800 lidí. Kromě standardního servisu jsme pro ně měli i novinku – vitaminový průvodce ročním obdobím, který radí, na jaké vitaminy a minerální látky myslet v jednotlivých ročních obdobích z důvodu jejich zvýšené potřeby.

Den zdraví, 20. 10.

Do letošního ročníku Poháru zdraví jsme zařadili i jednu novinku – první akci neturistické povahy, která ale jasně naplňuje náš cíl pomáhat lidem vést zdravější život. Den zdraví se STOBem nabídl v Praze program všem, kteří chtějí žít zdravěji, zbavit se nadbytečných kilogramů a nevědí, jak na to, nebo nemají vůli dodržovat svá předsevzetí. Součástí byly přednášky, diskuse a ukázka cvičení i ochutnávky. Třeba doplňků stravy, které zastupoval VITAR, tradiční český výrobce vitaminů.

Protože se jednalo o akci s tématem hubnutí, připravili jsme na stánku i ochutnávku teplých nápojů se sladidly Irbis, které v tišnovském závodě od roku 2015 vyrábíme.

Janovských 11 a 19, 27. 10.Tišnovská 50_Pohár zdraví

O teplé nápoje byl velký zájem i na poslední akci Poháru zdraví, tradičním běžeckém závodu a pochodu se startem a cílem v Janově nad Nisou. Počasí totiž poprvé akci nepřálo, teploty se pohybovaly jen kolem 10 stupňů a pršelo. Proto spoustu účastníků velmi potěšil MaxiVita Horký nápoj s obsahem vitaminů a rostlinných extraktů, který byl na stánku VITARu k dispozici.

Běžeckých závodů se zúčastnily i některé známé osobnosti, jako například olympijská medailistka v biatlonu Veronika Vítková, kardiochirurg Jan Pirk nebo akrobatická lyžařka Terezie Steffanová, kterou VITAR v přípravě dlouhodobě podporuje.

Na všech říjnových akcích se mohli účastníci Poháru zdraví přihlásit do VITAR klubu, věrnostního programu se spoustou výhod, a zúčastnit se také soutěže o vitaminový balíček v hodnotě 500 Kč. Jeho výherce budeme losovat v průběhu listopadu.

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem