VITAR Pohár zdraví pokračuje červnovým Malevil Cupem

2. 6. 2019

Známý a velmi prestižní závod horských kol bude další zastávkou VITAR Poháru zdraví, seriálu plného pohybu pro celou rodinu. Malevil Cup se jede 8. června v Heřmanicích v Podještědí a na výběr je ze 4 tras, závodu dvojic i rodinné jízdy. Přijďte se projet na kole a nasát atmosféru závodu!

Letos se jede už 20. ročník Malevil Cupu, závodu určeného pro širokou sportující veřejnost, handicapované, amatéry i profesionály. Je součástí prestižních cyklistických seriálů UCI Mountain Bike Marathon Series, Marathon Man Europe a Author Marathon Tour. Na výběr je z 25, 45, 65 a 100km trasy.

Poprvé je Malevil Cup i součástí VITAR Poháru zdraví, seriálu plného pohybu pro zdravou rodinu, který už má za sebou Borovskou 50 s pohádkovým lesem a charitativní běžeckou akci Proběhni.se. Účastníci akce se tak mohou těšit na občerstvení a vitaminy od VITARu – na stánku bude vitaminový nápoj OvoCé a pitíčka Capri-Sun, vitaminové doplňky MaxiVita a The Simpsonsproteinové tyčinky MaxiVita nebo energetické tablety Energit. Přihlásit se můžete také do VITAR klubu a začít čerpat různé výhody i vyhrát vitaminový balíček v hodnotě 500 Kč. Pro nové členy máme i dárek přímo na stánku.

Dorazte na Malevil Cup a sportujte s námi! 

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem