Využijte akce na našem e-shopu: dětský kartáček zdarma k vitaminům VITAR Kids

24. 8. 2023

Potěšte své děti hravými vitaminy VITAR Kids s Bobem a Bobkem a dětským kartáčkem Profimed s králíky z klobouku! Právě teď běží na našem e-shopu akce, kdy k nákupu dětských vitaminů VITAR Kids nad 299 Kč dostanete parádní kartáček jako dárek!

U vitaminů VITAR Kids můžete vybírat ze čtyř druhů (Multivitamin želé, Multivitamin + kolostrum, šumivý Multivitamin a Omega 3), u kartáčku Profimed zase ze čtyř barev – bílé, žluté, růžové a modré. Vaši volbu stačí napsat do poznámky k objednávce, která obsahuje vitaminy VITAR Kids v minimální hodnotě 299 Kč. Akce platí na našem e-shopu do 3. 9. nebo do vydání zásob.

Dětské vitaminy od VITARu: sázka na jistotu

Naše vitaminy pro děti si už vydobyly výbornou pověst – dětem chutnají a jejich receptura odpovídá potřebám dětského organizmu. Teď přicházejí s novým designem a prověřeným složením:

  • Vitar Kids Multivitamin – šumivé multivitaminové tablety s malinovou příchutí sloužící k přípravě chtunéh nápoje. Zpestříte tak dětem pitný režim a dodáte jim 11 vitaminů (vitaminy skupiny B, C, D3 a E) a vápník. Vitaminy podpoří obranyschopnost a vápník s vitaminem D3 přispívá k udržení optimálního stavu kostí a zubů.
  • Vitar Kids Multivitamin želé – oblíbená forma multivitaminů s 5 příchutěmi a důležitými látkami pro podporu imunity. Obsahuje 9 vitaminů, zinek, jód a extrakt ze šípku.
  • Vitar Kids s kolostrem – skvěle ochucené tablety s 11 vitaminy pro podporu imunity a kolostrem, tzv. prvotním mlékem. Kolostrum je první potravou novorozence – dodává mu vitaminy, minerální látky, stopové prvky, bílkoviny, růstové faktory a protilátky, a stimuluje tak jeho imunitu.
  • Vitar Kids Omega 3 – nenasycené mastné kyseliny jsou pro nás nesmírně důležité, ale v běžném českém jídelníčku bohužel často chybí a rybí tuk, který je obsahuje, dětem zase nechutná. My proto nabízíme ochucené žvýkací kapsle s příchutí tutti-frutti, které obsahují omega 3 kyseliny pro doplnění jejich každodenního příjmu v příjemné formě.

Novou řadu dětských vitaminů Vitar Kids s Bobem a Bobkem seženete v lékárnách, lékárenských e-shopech a na našem e-shopu s kompletním portfoliem VITARu – Naševitaminy.cz.

VITAR Kids akce

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem