Za pár dní startuje nový ročník Poháru zdraví. Na co můžete těšit?

18. 5. 2018

V sobotu 26. 5. odstartuje další ročník Poháru zdraví, seriálu turistických pochodů pro zdravou rodinu, jehož iniciátorem a hlavním partnerem je VITAR. První díl se uskuteční v Borové u Náchoda, kde proběhne Borovská padesátka Kladským pomezím s populárním Pohádkovým lesem pro děti.

„Ke vzniku a podpoře Poháru zdraví nás vedlo několik důvodů. Tím nejdůležitějším bylo celostní naplnění motta VITARu, tedy pomáhat lidem vést zdravější život nejen našimi vitaminy, ale i podporou další zdravé složky našich životů, tedy pohybu. Dá se říci, že VITAR vytvořil něco, co v Česku dosud není, a to seriál turistických pochodů s vzájemnou provázaností,“ říká marketingový ředitel VITARu Aleš Máslo.

Pro účastníky prvního letošního pochodu zařazeného do letošního Poháru zdraví jsou připraveny trasy pro pěší, cyklisty i akce pro děti. V rámci Borovské padesátky se půjde 5, 15, 25 nebo 50 kilometrů, na kole se pojede 25 nebo 50 km.

Chybět nebude stánek VITARu s občerstvením a energií s vitaminy, každý se tak bude moct občerstvit rozpustným nápojem OvoCé nebo pitíčky Capri-Sonne a doplnit živiny i potřebnou energii proteinovými tyčinkami MaxiVita nebo hroznovým cukrem Energit.

Každý účastník jakéhokoli z pochodů Poháru zdraví se navíc může zapojit do soutěže o vitaminový balíček v hodnotě 500 Kč vyplněním soutěžního kuponu.

Doufáme, že se i letošní ročník vydaří stejně jako ten loňský a těšíme se na vás!

Veškeré informace o Poháru zdraví najdete zde, včetně článků fotogalerií z loňského ročníku.

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem