Známe VITAR novinku roku 2020!

8. 3. 2021

Vítězem ankety o novinku loňského roku z dílny VITARu se stal Revital Vitamin C 600 mg se šípkem. Na druhém místě skončil MaxiVita Vitamin D3 800 IU, třetí byla řada doplňků stravy Vitar EKO Friendly v ekologicky šetrných obalech.

O titul novinky roku 2020 usilovalo celkem 6 produktů a produktových řad VITARu uvedených na trh v loňském roce. Ať už v obchodech a drogeriích, nebo v lékárnách. Mezi novinkami figurovaly doplňky stravy značek Revital, MaxiVita a Vitar, součástí byl i dezinfekce Predator a nová příchuť nápoje Capri-Sun (Ice Tea Peach). Nejvíce hlasů ve veřejné anketě, do které zapojilo přes 400 z vás, nasbíral na Facebooku Revital Vitamin C 600 mg se šípkem.

Představujeme vítězné VITAR novinky roku 2020:

Revital Vitamin C 600 mg se šípkem

Zvýšené poptávce po vitaminu C v loňském roce jsme vyšli vstříc novým doplňkem stravy ve formě kapslí s obsahem vitaminu C a šípku – pro posílení imunity. Vitamin C i šípek jsou významnými antioxidanty, které výrazně zasahují do řady životních pochodů.

Dóza obsahuje 40 kapslí a každá z nich 600 mg vitaminu C a 50 mg přírodního extraktu z šípku.

MaxiVita Vitamin D3 800 IU

Doplněk stravy s vysokou dávku vitaminu D, který je pro lidský organizmus nezbytný pro správné fungování imunitního systému, pro vstřebávání a využití vápníku v těle nebo pro kosti a zuby. Užívání vitaminu D je vhodné nejen pro děti v období růstu, ale i pro sportovce, seniory a ženy v období menopauzy.

MaxiVita Vitamin D3 obsahuje 800 mezinárodních jednotek (IU) vitaminu D, což odpovídá 20 µg.

Vitar EKO Friendly

Nová řada doplňků stravy v ekologicky šetrných obalech klade důraz nejen na kvalitu, ale také na ekologickou udržitelnost. Produkty řady Vitar EKO Friendly jsou baleny tak, aby zanechávaly co nejmenší uhlíkovou stopu a šetřily tak naši planetu při výrobě i po následné spotřebě.

  • Krabička je vyrobena ze 100% recyklovatelného materiálu s použitím ekologicky šetrných barev.
  • Kapsle jsou vyrobeny z rostlinné celulózy a uloženy do sáčků z ekologicky šetrného materiálu, které nahradily klasické blistry.
  • Díky dřevěným kolíčkům jsou stále uzavíratelné.

Do řady Vitar EKO Friendly patří zatím 7 produktů: Kolagen forte, Hořčík, Probiotika forte, B-komplex forte, Vitamin C 500 mg, Detox a Ginkgo Biloba forte.

 

Kompletní pořadí ankety o VITAR novinku roku 2018:

1. Revital Vitamin C 600 mg se šípkem
2. MaxiVita Vitamin D3 800 IU
3. Vitar EKO Friendly
4. Capri-Sun Ice Tea Peach
5. MaxiVita Beauty
6. Predator Dezinfekce Antiflu

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem