5 předností repelentů Predator. Proč byste po nich měli sáhnout i vy?

16. 5. 2022

Ochrana před klíšťaty, komáry a jimi přenášenými nemocemi by měla vždy začít u repelentů. Ty poskytují ochranu před přisátím či bodnutím, kterými se nákazy šíří. První volbou lékárníků a jasnou jedničkou v prodejích jsou díky své kvalitě repelenty Predator. Jaké jsou jejich přednosti, a proč byste po nich měli sáhnout i vy?   

1) Snadná aplikace repelentu ve všech pozicích

Protože repelent aplikujeme na celé tělo, je ideální, když nástřik může probíhat v jakékoli pozici. Repelenty Predator na sebe hravě nanesete, ať je držíte jakkoli – svisle, vodorovně, šikmo i vzhůru nohama. Speciální ventil umožňuje aplikaci v jakékoli pozici a výrazně tak usnadňuje nanášení repelentu a minimalizuje riziko, že by některé místo zůstalo nechráněné.

O ochraně repelenty si můžete přečíst i v rozhovoru s imunoložkou a vysokoškolskou pedagožkou doc. RNDr. Alena Žákovská, Ph.D.

2) Výběr repelentů s různými účinnými látkami

Repelent Predator

Ať budete chtít pořídit repelent na bázi DEETu, icaridinu, IR3535, permethrinu nebo esenciálních rostlinných olejů, vše najdete v portfoliu repelentů Predator. Ty nabízejí různé druhy s různým účinnými látkami, a každý si tak vybere na základě svých potřeb a preferencí.

O používaných druzích účinných látek v repelentech se dočtete v článku Jaké látky najdete v repelentu? Máme pro vás velký přehled.

3) Výběr z repelentů s různým obsahem účinné látky

Kromě typu účinné látky můžete volit i podle jejího množství. Například nejběžnější DEET najdete v repelentech Predator v koncentraci 16 % (Predator Repelent) nebo 24,9 % (Predator Repelent Forte nebo Outdoor Impregnace). V jiných repelentech je DEET doprovázený dalšími látkami, například icaridinem (Predator Repelent Maxx plus, Aloha – s 50% obsahem účinných látek) nebo permethrinem (Predator Repelent 3D).

4) Jednička na trhu mezi repelenty

Podle IMS dat jsou repelenty Predator jasně nejprodávanější značkou v českých a slovenských lékárnách. Jejich výsadní postavení dosažené díky kvalitě a účinnosti potvrzuje i vítězství v odborné anketě „První volba lékárníka“, v níž 8 z 10 oslovených zaměstnanců lékáren uvedlo Predator na prvním místě při odpovědi na otázku, který repelent by doporučili svým zákazníkům.

5) Účinnost repelentů prověřená v laboratoři i v praxi

Repelenty Predator procházejí pravidelně náročným laboratorním testováním i praktickými testy v terénu. Ať už se jedná o testy při vývoji receptury, vědecké a studentské projekty, nezávislé spotřebitelské testy (např. dTest) nebo testování samotných zákazníků. Všechny potvrzují vysokou účinnost repelentů Predator a psali jsme o nich v těchto článcích:


Repelenty Predator seženete v lékárnách, vybrané druhy pak i v běžné obchodní síti a drogeriích. Kompletní nabídku najdete najdete na našem e-shopu Naševitaminy.cz.

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem