Hlasujte pro VITAR novinku roku 2018: představujeme nové doplňky stravy z lékáren

18. 2. 2019

Zapojte se do ankety, která určí nejoblíbenější novinku minulého roku z dílny VITARu! Vybírat můžete ze 14 nových produktů uvedených na český trh v roce 2018. Některé z nich se objevily v lékárnách, a právě ty si dnes představíme.

Chcete-li hlasovat v naší anketě, klikněte zde: VITAR novinka roku 2018

Hlasovat můžete do 3. 3. 2019. Svým hlasem na Facebooku se zároveň zapojíte i do soutěže o vitaminový balíček na míru v hodnotě 500 Kč.

Novinky roku 2018 v lékárnách:

Revitalon Forte s turbanem

Komplexní doplněk stravy pro krásné a silné vlasy nabídl v loňském roce nový dárek – bavlněný turban pomáhající s vysoušením vlasů z dílny módní návrhářky Zuzany Bottkové. Revitalon Forte obsahuje unikátní kombinaci vyváženého množství rostlinných extraktů, vitaminů, minerálních látek a důležitých aminokyselin, které působí uvnitř organizmu, vyživují vlasy přímo od kořínků a současně přispívají k udržení přirozeného stavu zdravých vlasů. Silné složení navíc umožňuje užívání pouze jedné kapsle denně.

The Simpsons Multivitaminy v plechovém kufříku

Na podzim jsme dětem přichystali skvělé překvapení – dárkové balení multivitaminů The Simpsons v plechovém kufříku. Ten obsahuje The Simpsons Multivitamin želé a tablety The Simpsons Multivitamin s kolostrem. Oba dva druhy jsou velmi chutné a u školáků oblíbené. Právě při výskytu dětí v početných kolektivech se vyplatí myslet na posílení imunity, což zajišťuje mix vitaminů, minerálních látek a prospěšného kolostra.

Revital Vitamin C 1000 mg s rakytníkem

Extra silná dávka vitaminu C (1000 mg) s postupným uvolňováním jsou hlavní přednosti nového doplňku stravy značky Revital. Vitamin C totiž naše tělo nedokáže skladovat, využije jen takové množství, které v daném okamžiku aktuálně potřebuje. Postupným uvolňováním tak dochází k efektivnějšímu využití vitaminu C v organizmu. Nový lékárenský produkt je navíc doplněn extraktem z rakytníku řešetlákového, který má stejně jako vitamin C pozitivní vliv na imunitní systém a obranyschopnost organizmu.

VITAR produkt roku_lékárnyRevital Kanadské brusinky forte

Novinka na lékárenském trhu hodící se při potížích s močovými cestami. Obsahuje vysoké množství extraktu z velkoplodých kanadských brusinek (500 mg) a garantované množství příznivých proanthokyanidů (50 mg). Ty patří do skupiny flavonoidů, které jsou silnými antioxidanty. Společně s obsaženými extrakty z listů kopřivy a břízy příznivě ovlivňují funkci ledvin, močového měchýře a močové trubice. Účinek rostlinných extraktů je navíc podpořen D-manosou, která je doporučovaná při potížích s močovými cestami.

The Simpsons Sirup Nukleotidy

Nukleotidy, extrakt z rakytníku a kombinaci 10 vitaminů důležitých pro podporu obranyschopnosti organizmu obsahuje novinka z řady dětských vitaminů The Simpsons. Oblíbená forma sirupu děti potěší a jeho složení přináší pomoc imunitnímu systému. Přísun nukletoidů je pro tělo důležitý zejména při zátěži imunitního systém. Nukleotidy jsou základními stavebními kameny nukleových kyselin DNA a RNA, které se vyskytují v buňkách všech živých organizmů a jsou pro jejich funkci nepostradatelné. The Simpsons Sirup má garantované vysoké množství nukleotidů a s nimi také další účinné látky.

Revital Super beta-karoten s měsíčkem a sedmikráskou

Oblíbený doplněk stravy pro krásné opálení a zdravou pokožku přinesl v loňském roce inovované složení obohacené o extrakt ze sedmikrásky. Ten vhodně doplňuje přírodní extrakt z měsíčku lékařského a dalších pět aktivních složek tohoto komplexního doplňku stravy pro péči o pokožku při slunění. Sedmikrásku, která má příznivý vliv na pokožku i vlasy, nabízí jako jediný produkt s beta-karotenem na trhu. Revital Super beta-karoten tak obsahuje celkem sedm aktivních látek pro krásné bronzové opálení s dlouhotrvajícím efektem. 

Revital Rodinná Omega 3

Extra silné složení a výborná vstřebatelnost zdobí lékárenskou novinku s obsahem omega 3 nenasycených mastných kyselin. Pro lidský organizmus dobře vstřebatelná triglyceridová forma účinných látek (EPA a DHA) je tělu nejbližší, protože je přirozeně obsažená v přírodních zdrojích. Omega 3 mastné kyseliny jsou pro náš organizmus nesmírně důležité. Nejvíce je potřebujeme pro udržení správného stavu srdce, krevního tlaku, mozku nebo zraku. Omega 3 mastné kyseliny jsou důležité také pro těhotné a kojící ženy – pro správný vývoj mozku a zraku plodu i kojeného dítěte. Tato novinka nese na krabičce i doporučení od samotného generálního ředitele VITARu Vladimíra Poláška, který Revital Rodinnou Omega 3 s celou rodinou dlouhodobě užívá.

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem