Jarní NOVINKA pro vaši očistu: Revital Detox komplex

13. 5. 2018

Detoxikace neboli očista zbavuje tělo škodlivých látek, které se v něm usadily a mohou poškozovat zdraví. K očistě přispívají některé bylinky, zejména aloe vera a ostropestřec mariánský. Právě extrakty z těchto dvou rostlin najdete v novince Revital Detox komplex. A k tomu dostanete navíc dárek – sportovní lahev z tritanu.

 

Revital Detox komplex nabízí příjemnou formu očisty těla, se kterou vám pomohou chutné šumivé tablety pro přípravu nápoje s rostlinnými extrakty a vlákninou.

  • Šumivé tablety Revital Očista jater obsahují 150 mg extraktu z aloe vera, která usnadňuje detoxikační procesy v lidském organizmu a má pozitivní vliv na trávení. Lze užívat i při trávicích potížích.
  • Šumivé tablety Očista těla obsahují 150 mg extraktu z ostropestřce mariánského, který přispívá ke správnému trávení a činnosti jater. Je vhodný k pročištění organizmu a posiluje i imunitní systém.

 

Šumivé tablety se skvělou chutí černého rybízu a citronu si můžete připravit třeba v odolné a zdravotně nezávadné lahvi  z tritanu, kterou v této limitované edici získáte jako dárek.

Revital Detox komplex seženete v lékárnách nebo na našem e-shopu s doplňky stravy od VITARu.

 

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem