Mikuláš se blíží: Máme pro vás tipy na vitaminovou nadílku!

26. 11. 2021

Chcete děti potěšit, až bude chodit Mikuláš? Dejte jim něco, na čem si pochutnají a co jim pomůže posilovat imunitu během zimy! Nabízíme vitaminové dárky, které splní obě přání – dětské vitaminy The Simpsons a Energit.Navíc s dárkem nebo 20% slevou.

Vitaminy The Simpsons s dárkem

Oblíbené multivitaminy máme ve formě želé a ovocných tablet.

  • Želé nabízejí 5 vynikajících ovocných příchutí a obsahují 8 vitaminů, minerální látky a extrakt ze šípku pro podporu imunitního systému. 
  • Ovocné tablety jsou ve třech skvělých příchutích, obsahují 11 vitaminů a také kolostrum, tzv. prvotní mléko. To je první potravou novorozence. Dodává mu vitaminy, minerální látky, stopové prvky, bílkoviny, růstové faktory, protilátky a stimuluje tak jeho imunitu.

Multivitaminy můžete doplnit i potřebnými omega 3 mastnými kyselinami díky The Simpsons Omega 3 ve formě žvýkacích tablet s příchutí tutti-frutti.

Právě teď koupíte vitaminy The Simpsons na našem e-shopu s dárkem - svačinovým boxem a pitíčkem Capri-Sun k objednávce produktů The Simpsons nad 199 Kč!

Vitaminy The Simpsons s dárkem

 

Energit Kidz – to nejlepší z Energitu pro děti

Skvělá chuť, mix tří ovocných příchutí a 9 vitaminů v každé tabletě. To nabízí Energit Kidz, tradiční vitaminové tablety v legendární plechové krabičce vyzdobené motivy členů rodiny Simpsonových.

Právě teď s 20% slevou na našem e-shopu společně s dalšími druhy Energitu v plechové krabičce. 

Energit


Capri-Sun – osvěžení a zábava

Součástí mikulášské nadílky mohou být i dětmi oblíbená pitíčka Capri-Sun. Vybírat můžete z několika druhů a dvou balení - tradičních 0,2 l s brčkem a větších o objemu 0,33 l s uzávěrem. 

Objednejte si v našem e-shopu i nápoje Capri-Sun pro miklášskou nadílku!

Capri-Sun

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem