Podporujeme projekt Proběhni.se, přidejte se také a pojďte běhat pro dobrou věc

23. 3. 2019

Proběhni.se je běh, vzdělávání, vyšetření a pomoc v jednom dni. Můžete něco udělat pro sebe i pro druhé. My pomůžeme jako partneři této akce a pro všechny účastníky máme něco pro zdravější život. Vy se můžete přidat a jít si zaběhat do pražského Kunratického lesa. To pomůže vám, startovné zase fondu České srdce.

Proběhni.se představuje běžecký závod, ve kterém nejde o výsledky. Běží se 13. 4. v pražských Kunraticích a vybrat si můžete ze 6 a 11kilometrové trasy, na děti pak čekají kratší distance v rámci dětských závodů. Podstatné je, že celá charitativní akce přispívá na činnost nadačního fondu České srdce, který pomáhá v rozvojových zemích s diagnostikou a léčbou vrozených či získaných srdečních vad. Podporuje také mladé české kardiology a studenty medicíny v jejich klinickém a vědeckém rozvoji. My pomáháme lidem vést zdravější život, a tak jsme se přidali. Přidejte se i vy!

Charitativní akce Proběhni.se přináší také možnost vyšetření pro vás, konkrétně měření krevního tlaku a cukru v krvi nebo natočení EKG. Pro všechny účastníky jsou připraveny i doplňky stravy od VITARu: pro děti oblíbená pitíčka Capri-Sun a na občerstvovacích stanicích vitaminový nápoj OvoCé nebo rychlý zdroj energie v podobě Energit Dextrózy.

Přijďte udělat něco pro sebe a pomoct druhým!

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem