Podporujeme projekt Proběhni.se, přidejte se také a pojďte běhat pro dobrou věc

13. 4. 2018

Proběhni.se je běh, vzdělávání, vyšetření a pomoc v jednom dni. Můžete něco udělat pro sebe i pro druhé. My pomůžeme jako partneři této akce a pro všechny účastníky máme něco pro zdravější život. Vy se můžete přidat a jít si zaběhat do pražského Kunratického lesa. To pomůže vám, startovné zase fondu České srdce.

Proběhni.se představuje běžecký závod, ve kterém nejde o výsledky. Běží se 21. 4. v pražských Kunraticích a vybrat si můžete ze 6 a 11kilometrové trasy, na děti pak čekají kratší distance v rámci dětských závodů. Podstatné je, že celá charitativní akce přispívá na činnost nadačního fondu České srdce, který pomáhá v rozvojových zemích s diagnostikou a léčbou vrozených či získaných srdečních vad. Podporuje také mladé české kardiology a studenty medicíny v jejich klinickém a vědeckém rozvoji. My pomáháme lidem vést zdravější život, a tak jsme se přidali. Přidejte se i vy!

Charitativní akce přináší i možnost vyšetření pro vás, konkrétně měření krevního tlaku a cukru v krvi, natočení EKG nebo pomoc s léčbou závislosti na kouření, která část stojí za kardiovaskulárními problémy. Pro všechny účastníky jsou také připraveny doplňky stravy od VITARu, pro děti oblíbená pitíčka Capri-Sonne a na občerstvovacích stanicích nápoj OvoCé.

Přijďte udělat něco pro sebe a pomoct druhým!

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem