Představujeme další vitaminy z ankety o VITAR novinku roku 2020

27. 2. 2021

Mezi šesti novinkami uvedenými na trh v loňském roce jsou i naše doplňky stravy pod značkou Vitar a Revital, které znáte především z lékáren. Uspějí v anketě o novinku roku? O tom rozhodnou vaše hlasy!

Do ankety VITAR novinka roku 2020 se snadno zapojíte na našem Facebooku – stačí přidat komentář a rovnou jste i účastníky soutěže o vitaminový balíček. Hlasovat můžete zde.

Představujeme další kandidáty, tentokrát pod značkami Vitar a Revital:

Vitar EKO Friendly

Nová řada doplňků stravy v ekologicky šetrných obalech klade důraz nejen na kvalitu, ale také na ekologickou udržitelnost. Produkty řady Vitar EKO Friendly jsou baleny tak, aby zanechávaly co nejmenší uhlíkovou stopu a šetřily tak naši planetu při výrobě i po následné spotřebě.

Krabička je vyrobena ze 100% recyklovatelného materiálu s použitím ekologicky šetrných barev. Kapsle jsou vyrobeny z rostlinné celulózy a uloženy do sáčků z ekologicky šetrného materiálu, které nahradily klasické blistry. Díky dřevěným kolíčkům jsou stále uzavíratelné. To vše dělá z řady Vitar EKO Friendly výjimečný projekt v oblasti doplňků stravy.

Do řady Vitar EKO Friendly patří zatím 7 produktů: Kolagen forte, Hořčík, Probiotika forte, B-komplex forte, Vitamin C 500 mg, Detox a Ginkgo Biloba forte.

Revital Vitamin C 600 mg + šípek

Zvýšené poptávce po vitaminu C v loňském roce jsme vyšli vstříc novým doplňkem stravy ve formě kapslí s obsahem vitaminu C a šípku - pro posílení imunity. Vitamin C i šípek jsou významnými antioxidanty, které výrazně zasahují do řady životních pochodů.

Dóza obsahuje 40 kapslí a každá z nich 600 mg vitaminu C a 50 mg přírodního extraktu z šípku.

Všechny doplňky stravy značky Revital i Vitar seženete na našem e-shopu a hlasovat pro ně můžete v naší anketě o VITAR novinku roku 2020!

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem