Soutěžte s multivitaminy The Simpsons o elektrická autíčka, přidáváme další tři!

6. 2. 2018

Dárkové balení šumivých multivitaminů The Simpsons neskrývá jen dětské vitaminy a svítící tkaničku. Na vnitřní straně obalu najdete také soutěž o dětské elektrické autíčko v hodnotě 5000 Kč. První z nich už zná svého majitele, druhého budeme brzy losovat a další autíčka pro velký zájem přidáváme. Zapojte se do naší soutěže i vy!

Soutěž najdete uvnitř každého dárkového balení multivitaminů The Simpsons se svítící tkaničkou. Její princip je jednoduchý - stačí vybarvit tenisku, kterou na vnitřní straně obalu najdete, a poslat ji do VITARu. Tím se dostáváte do slosování o dětské elektrické autíčko v hodnotě 5000 Kč. Čím víc tenisek pošlete, tím větší je vaše šance na tuhle parádní výhru.

První kolo soutěže skončilo 30. listopadu, druhé 31. ledna. Pro velký zájem jsme se rozhodli soutěž prodloužit a přidat další tři autíčka pro tři výherce. Soutěžit tak můžete až do konce září! Detailní pravidla včetně termínů jednotlivých kol najdete zde.

Dárkové balení obsahuje 2x 20 šumivých tablet The Simpsons Multivitamin se skvělou malinovou příchutí. Ty představují vyváženou kombinaci vitaminů volených podle potřeb dětského organizmu, navíc jsou obohaceny o vápník, který s vitaminem D3 přispívá k udržení optimálního stavu kostí a zubů, což je pro děti důležité. Každý den si tak mohou zpestřit pitný režim chutným nápojem s obsahem zdraví prospěšných látek. A každý den si také mohou užívat speciálního dárku – svítící tkaničky!

The Simpsons Multivitamin se svítící tkaničkou seženete v lékárnách, nebo na našem e-shopu.

The Simpsons vitaminy soutěž

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem