NOVINKY Irbisu: Sladidlo ze stévie a sacharinu

2. 5. 2017

Řada sladidel značky Irbis se rozšířila o dvě žádané novinky: Moderní sladidlo přírodního původu získané z listů rostliny stévie a stolní sladidlo na bázi sacharinu, který patří mezi nejpoužívanější nízkoenergetická sladidla. Obě už seženete na našem eshopu, a to jak v prášku, tak v tabletách.

 

Irbis se sladidly z rostliny stévie nabízí chuť, kterou si zamilujete. Nový patentovaný proces výroby totiž dodává sladidlu čistou sladkou chuť bez pachutí. Jde o přírodní sladidlo získané ze stévie, rostliny pocházející z Jižní Ameriky. Jedna tableta osladí jako jedna kostka cukru, přitom je téměř bez kalorií. Tuto novinku si tak zamiluje každý, kdo chce sladit zdravě nebo si udržovat váhu pod kontrolou. Sladidlo je vhodné také pro diabetiky. Je teplotně stabilní, proto je možné jej použít ke slazení teplých i studených nápojů i pro tepelnou úpravu potravin (vaření, zavařování apod.). Irbis se sladidly z rostliny stévie je dostupný v praktickém dávkovači (110 tablet), náhradní náplni (220 tablet) a práškové formě (250 g).

 

Irbis Sacharin je vhodný pro slazení kávy, čajů a všech studených i teplých nápojů. Jedna tableta osladí jako jedna kostka cukru, ale o 98 % méně kaloricky. Pro sacharin se vžil také název cukerin a jde o nejstarší náhradní sladidlo objevené už na konci 19. století. Je zhruba 300x sladší než řepný cukr (sacharóza) a na rozdíl od něj nemá vliv na hladinu inzulínu v krvi. Irbis Sacharin je vhodný pro všechny, kteří si hlídají příjem kalorií v jídelníčku nebo z nějakého důvodu nemohou přijímat klasický cukr. Jde o jedno z nejrozšířenějších sladidel na světě, vyskytuje se například i v zubních pastách nebo ústních vodách. Irbis Sacharin je k dostání v baleních po 200 a 500 tabletách i v prášku (250 g).

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem