Sladidla Irbis pomáhají omezit či zcela vypustit cukr z vašeho jídelníčku

17. 1. 2017

Snažíte se v novém roce omezit, nebo zcela vyřadit cukr z vašeho jídelníčku? Ať chcete sami, nebo prostě musíte, řešení je jednoduché – spolehněte se na moderní sladidla Irbis vyráběné v našem tišnovském závodě! Produkty pod značkou Irbis jsou moderní stolní sladidla nabízející řešení všem, kteří hledají kvalitní náhradu cukru.

Říká se, že předsevzetí by měla být splnitelná a plnit by se měla postupně. Pokud mezi ty vaše patří omezení cukru, ale přitom si nedokážete život bez sladkého představit, nabízí se ideální řešení – používání sladidel Irbis, ze kterých si můžete vybrat sladidla na bázi sukralózy, sacharinu a aspartamu, a to v různých formách – v tabletách, sypké směsi nebo granulovaném prášku. Stačí se podívat na naši nabídku sladidel.

Irbis představuje sladidla nové generace, která jsou vhodná i pro diabetiky, redukční dietu nebo osoby omezující cukr ve své stravě. Bonusem těchto sladidel je, že zásadně nezvyšují energetickou hodnotu oslazených jídel a nápojů a jsou vysoce sladivé v malém množství – při nižším energetickém příjmu se tak nemusíte vzdávat uspokojení chuti na sladké. A rovnou můžete vyzkoušet některé z našich receptů:

- čočková polévka
- rajská omáčka
- palačinky s tvarohem
- salát s lehkou zálivkou
- puding

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem