Jarní novinky od MaxiVity: B-komplex, Beta-karoten a Vitaminy C a D

20. 5. 2019

Vylepšené složení, vyladěná receptura a skvělá cena zdobí čtyři nové doplňky stravy pod značkou MaxiVita. Oblíbené vitaminy z vašeho obchodu se rozrůstají o B-komplex forte, vitamin D3 a do exkluzivní řady patřící Beta-karoten forte+ a Vitamin C forte+.

 

MaxiVita B-komplex forteMaxiVita B-komplex forte

Bojujte proti únavě a vyčerpání zvýšeným příjmem vitaminů skupiny B, které se podílejí na energetickém metabolizmu a snížení míry únavy a vyčerpání.

Novinka obsahuje kompletní spektrum vitaminů skupiny B ve vysoké dávce (200 % referenční hodnoty příjmu), které doplňuje vitamin C. B vitaminy mají kromě energetického metabolizmu vliv i na psychickou činnost a funkci nervového systému, zejména mozku. Přispívají také ke snížení únavy a vyčerpání a tím udržují tělo v přirozené harmonii.

 

MaxiVita Vitamin D3MaxiVita Vitamin D3 1000 IU

Dopřejte svému tělu vysokou dávku vitaminu D, který je pro lidský organizmus nezbytný například pro vstřebávání a využití vápníku v těle a podílí se i na mineralizaci kostí a zubů. Užívání vitaminu D je vhodné nejen pro děti v období růstu, ale i pro sportovce, seniory a ženy v období menopauzy.

Získat denní dávku vitaminu D není vždy snadné, jeho nedostatek můžeme pociťovat především v zimních měsících. Vitamin D je přitom důležitý i pro náš imunitní systém, a to tím, že „vyzbrojí“ buňky k boji proti infekci.MaxiVita Exclusive Beta-karotenMaxiVita Exclusive Beta-karoten forte+

Připravte svou pleť na opalování příjmem přírodního zdroje beta-karotenu, který pomáhá pokožce získat a udržet krásnou barvu. Navíc s aloe vera a antioxidanty chránícími před stárnutím kůže.

Novinka obsahuje extrakt z mrkve, který je významným zdrojem přírodního beta-karotenu. Ten je provitaminem vitaminu A, důležitého antioxidantu, který udržuje správný stav pokožky, pečuje o ni a pomáhá jí získat a udržet krásnou barvu po pobytu na slunci. Současně je nezbytný pro normální funkci zraku a imunitního systému.

 

MaxiVita Exclusive Vitamin C forte

MaxiVita Vitamin C forte+

Podpořte svou imunitu vysokou dávkou vitaminu C a extraktu ze šípku. Obě složky jsou významnými antioxidanty, které výrazně zasahují do řady životních pochodů.

Vitamin C se zásadně podílí na funkci imunitního systému a je tak nezbytný pro udržení dobrého zdravotního stavu celého organizmu. Novinka obsahuje vysokou dávku (800 mg) vitaminu C.

Všechny novinky postupně míří do vašich oblíbených obchodů a drogerií. Seženete je také společně se všemi doplňky stravy od VITARu na e-shopu www.nasevitaminy.cz.

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem