Po jakém doplňku stravy sáhnout? Poradíme, na co byste se měli dívat

2. 4. 2019

S výběrem konkrétního doplňku stravy vám tentokrát nepomůžeme. K tomu můžete využít našich jiných článků se zaměřením na daná témata, nebo naší poradny. Klíčová je totiž vaše konkrétní potřeba, podle které hledáte doplňky stravy s takovým složením, které řeší váš problém. Pak ale nastává samotný výběr konkrétního výrobku z mnoha nabízených doplňků. Poradíme vám, na co byste se měli dívat, abyste nešlápli vedle.

Doplňků stravy je na trhu spoustu. My nabízíme 6 doporučení, která pomohou při jejich výběru:

  • výroba vitaminůVýrobce – vždy se zajímejte o to, zda jde skutečně o výrobce, který dané doplňky přímo vyrábí ve vlastním závodě, nebo zda jde jen o někoho, kdo veškerý sortiment pouze přeprodává a nemá tak kontrolu nad výrobním procesem. My ve VITARu vitaminy skutečně vyrábíme a také vyvíjíme.

  • Výrobky – musí být kvalitní, obaly přehledné a musí také poskytovat veškeré podstatné údaje, jako je složení výrobku, jméno výrobce či distributora, ideálně i odkaz na webové stránky a kontakt na sídlo společnosti. Sami si můžete ověřit, že na našich doplňcích stravy nic z toho nechybí.

  • Suroviny – použité látky by měly být na straně výrobce prověřené tak, aby za jejich kvalitu mohl ručit. My máme nastaveny kontrolní mechanismy a management kvality, který dohlíží nejen na kvalitu surovin, ale i jejich správné dávkování do jednotlivých produktů. Využívá se sofistikovaných metod a celého oddělení zaměřeného na vývoj a kvalitu.

  • Tradice – čím déle výrobce na trhu se svými produkty působí, tím větší důvěru v něj můžete mít. Roky existence prověřily jeho doplňky stravy a dá se předpokládat, že v daném oboru nasbíral cenné zkušenosti. My budeme příští rok slavit už 30 let existence.

  • Původ – jedná-li se o českého výrobce, určitě se s ním snáze domluvíte a můžete jeho aktivity dlouhodobě sledovat. U nás kromě webu třeba na Facebooku nebo prostřednictvím pravidelných newsletterů pro členy VITAR klubu.

  • Renomé a zkušenosti – dobré a účinné doplňky stravy si dělají reklamu samy. Zkuste se poptat ve svém okolí na zkušenosti vašich přátel, najděte si informace o daném výrobci, produktech či jeho aktivitách. Tak nejlépe poznáte, zda to s vámi a doplňky stravy myslí skutečně vážně a zodpovědně. Reference našich zákazníků najdete zde.

VITAR je tradičním českým výrobcem vitaminových doplňků, které se vyrábějí v Tišnově nedaleko Brna a dostupné jsou pod mnoha značkami. Najdete je v obchodech, drogeriích nebo v lékárnách a využít můžete i náš e-shop www.nasevitaminy.cz s kompletním portfoliem.

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem