2 důležité tipy pro bezva vlasy nejen na podzim

27. 9. 2018

Chcete oslňovat svými vlasy? Mít je krásné a silné a ne zplihlé a lámavé? Pak pro vás máme dva důležité tipy pro vaše vlasy, které jim pomohou dodat krásu a sílu i během podzimu, který je zrovna pro vlasy dost náročným obdobím.

Déšť, vítr, nízké teploty, pokrývka hlavy. Nic z toho nedělá vlasům během podzimu dobře. Ale vy se o ně můžete postarat tak, že vám bude jedno, jaké roční období venku zrovna vládne. Stačí mít na paměti, že stejně jako vy, i vaše vlasy potřebují kvalitní výživu, aby se jim dařilo. A dopřát jim péči jak vnitřní, tak vnější – aby vám dělaly radost a cítili jste se dobře.

 

Tereza Vlčková - Revitalon

Vitaminy na vlasy 

Zatímco imunitu posiluje vitaminy během podzimu kdekdo, na vlasy v tomto směru myslíme až překvapivě málo. Přitom právě v jejich výživě se skrývá tajemství úspěchu krásných a silných vlasů. Abyste měli vždy bezva vlasy, dodávejte jim pravidelně to, co potřebují – důležité vitaminy, minerální látky a přírodní extrakty. Pomoci mohou:

  • Aminokyseliny, které jsou základními stavebními kameny bílkovin, které tvoří strukturu vlasů.
  • Vitamin B7 neboli biotin, který přispívá k udržení zdravých vlasů a pokožky.
  • Měď, která mimo jiné přispívá k zachování přirozené barvy vlasů.
  • Zinek, selen a extrakt z přesličky, což jsou látky, které pomáhají přispět ke zlepšení vzhledu a struktury vlasů, nehtů a pokožky.
  • Vitamin B6, který se mj. podílí na tvorbě důležité aminokyseliny L-cysteinu.
  • Vitamin C, který je důležitý pro tvorbu kolagenu, látky nezbytné pro strukturu pokožky a krevních cév.
  • Pivovarské kvasnice, které obsahují komplexní spektrum důležitých vitaminů skupiny B.
  • Extrakt z kopřivy, který je doporučován užívat při problémech s vlasy.

Zajímá vás, kde všechny tyto pomocníky každý den brát? Řešení je jednoduché – spolehněte se na jednu kapsli Revitalonu Forte denně. Komplexní doplněk stravy od VITARu, tradičního českého výrobce vitaminových doplňků, obsahuje 18 účinných látek pro komplexní výživu vašich vlasů. Teď ho navíc pořídíte i v novém dárkovém balení s tříměsíční kúrou a turbanem na vlasy ze 100% bavlny od módní návrhářky Zuzany Bottkové.

Vnější péče - pro vlasy to nejlepší

O vnitřní výživu vlasů, která působí přímo od kořínků, postaráno máte. Teď už stačí přidat jen druhou důležitou ingredienci k úspěchu – poctivou péči o vlasy zvenčí. To znamená pravidelné mytí kvalitním šamponem, šetrné vysoušení a také něco extra. Naším tipem je vlasová kosmetika Revitalon, která čítá:

  • Aktivační šampon pro podporu růstu vlasů. Obsahuje prospěšné látky jako kofein, keratin, ceramidy, vitaminy a aminokyseliny, aby vaše vlasy byly vyživované i zvenčí.
  • Vlasový stimulátor pro intenzivní vlasovou kúru, která omezuje vypadávání vlasů a podporuje jejich růst. Jedná se o přípravek s vysokou koncentrací účinných látek určený pro péči o jemné, poškozené a vypadávající vlasy. Díky aplikaci přímo na pokožku vyživuje přímo vlasové kořínky, stimuluje růst vlasů a působí na ně synergicky s Revitalonem Forte.
VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem