Užijte si podzim s VITARem a našimi tipy – máme pro každého něco

23. 9. 2022

Podzim patří ke krásným ročním obdobím a dokáže být hlavně zpočátku plný barev. Taková kulisa láká k procházkám i sportování, babí léto nám zpříjemňuje výlety. Samozřejmě, teplota klesá a dříve se stmívá, zvláště v další fázi pak podzim nabízí i více deště. Pak se nám hodí něco na zahřátí a posílení imunity. Ať je venku zrovna jak chce, máme pro vás pár tipů, které pomohou a připraví na podzimní období.

Pohybem ke zdraví i dobré náladě

Pohyb je naším důležitým partnerem, který nás zahřeje, posílí, uvolní, dodá dobrou náladu a případně i kondici. Také nám pomáhá udržovat v pořádku pohybový aparát, o který je třeba dbát bez ohledu na roční období. K tomu se hodí i pomocníci v podobě doplňků stravy, jako jsou například Maxi Vita Exlusive Kloubní výživa nebo Kolagen forte+. Můžete se u nich spolehnout na kvalitní složení poskytující jak pro chrupavky nezbytný kolagen, tak třeba vitamin C, boswelin, glukosamin nebo chondroitin (více v článku Klouby a pohybový aparát: Jak pomáhá kloubní výživa?).

Nezapomínejte, zvlášť ve studeném podzimním počasí, na řádné protažení a kvalitní oblečení, abyste neprochladli. Organizmus je už tak vystavený většímu náporu, než tomu bylo během léta, a tak se vyplatí myslet i na imunitu.

vitaminyPosilujte imunitní systém

Obranyschopnost člověka je řízena mnoha složkami a ovlivňuje ji řada faktorů. My každopádně víme, že imunitnímu systému se dá pomáhat – třeba tím, že se budeme šetřit, zvolíme adekvátní oblečení, budeme se hýbat a zvýšíme přísun některých vitaminů a minerálních látek, které pomáhají posilovat imunitu. Mezi takové pomocníky patří třeba vitaminy B, C a D, z minerálních látek pak zinek nebo železo.

Pomůžou ale samozřejmě i různé rostliny a jejich plody – například rakytník, echinacea, šípek, acerola a další (stáhnout si můžete náš ebook Rostlinné a bylinné extrakty, kde se dozvíte více). Najdete je třeba v doplňcích stravy od VITARu – v obchodech a drogeriích pod značkou Maxi Vita, v lékárnách pak pod značkami Vitar či Revital. Doporučit můžeme i výjimečnou řadu Vitar EKO Friendly, která nejen že využívá přírodních extraktů pro pomoc vám, ale na přírodu také myslí svými ekologicky šetrnými obaly.

Zahřejte se

Během podzimu určitě uvítáte i možnost krásně se zahřát, třeba po příjemné procházce. Dobrou volbou je určitě váš oblíbený čaj, ideálně sypaný, ale sáhnout můžete i po Maxi Vita Horkých nápojích, díky kterým připravíte chutný horký nápoj s rostlinnými extrakty, vitaminem C a zinkem. Hodit se mohou i Maxi Vita Bylinné elixíry, které vycházejí z receptur využívaných v lidovém léčitelství a nabízejí již zmiňované rostlinné extrakty. Tak aby bylo o váš organizmus postaráno a mohli jste si podzim užívat naplno. Tohle roční období za to určitě stojí!

VITAR klub logo
Zaujal vás tento článek? Přihlaste se do VITAR klubu a získáte informace jako první - včetně dalších mnoha výhod!
Přihlásit se můžete zde Stát se členem